Якщо у Вас виникнуть труднощі з оформленням замовлення через інтернет, ми будемо раді прийняти Ваше замовлення за телефоном у робочі дні з 09:00 до 17:00

+38 (044) 255-11-12

+38 (063)-229-77-00

Вихідні дні: понеділок, субота, неділя, двонадесяті та великі свята.

 

Способи отримання замовлення та оплати
1. Самовивіз.

Ви можете забрати товар самостійно із нашого складу за адресою: м.Київ, вул. Лаврська, 15.

Форма оплати: готівкова під час отримання (у національній валюті України); на сайті: через Приват24 (Увага! Відповідно до тарифів банку, з платежів здійснених після 16:30, стягується додаткова комісія 0,2% від суми платежу) або онлайн-оплата кредитною карткою (відвантаження здійснюється після підтвердження оплати замовлення); банківським переказом на розрахунковий рахунок (обов'язково наявність банківської квитанції або іншого документа, що підтверджує оплату)

Самовивіз можливий у робочі дні. Час самовивезення узгоджується додатково.

2. Адресна доставка кур'єром по Києву

Вартість доставки від 75 грн. (Узгоджується заздалегідь)

Форма оплати: готівкова під час отримання (у національній валюті України); на сайті: через Приват24 (Увага! Відповідно до тарифів банку, з платежів здійснених після 16:30, стягується додаткова комісія 0,2% від суми платежу) або онлайн-оплата кредитною карткою (доставка здійснюється після підтвердження оплати замовлення); банківським переказом на розрахунковий рахунок (обов'язково наявність банківської квитанції або іншого документа, що підтверджує оплату)

Доставка здійснюється у робочі дні. Час доставки узгоджується додатково.

3. "Укрпоштою".

 

Вартість доставки попередньо погоджується з менеджером та додається до суми замовлення. Розрахувати приблизну вартість пересилки «Укрпоштою» можна тут: ФОРМА РОЗРАХУНКУ Форма оплати: на сайті: через Приват24 (Увага! Відповідно до тарифів банку, з платежів здійснених після 16:30, стягується додаткова комісія 0,2% від суми платежу) або онлайн-оплата кредитною карткою (надсилання здійснюється після підтвердження оплати замовлення) ; банківським переказом на розрахунковий рахунок (обов'язково наявність банківської квитанції або іншого документа, що підтверджує оплату; відправка здійснюється після підтвердження оплати замовлення).

УВАГА. Відправлення «Укрпоштою» здійснюється 2-3 рази на тиждень.

 

За тривале зберігання замовлень пошта може стягувати додаткову оплату.

3. "Новою Поштою"

 

Доставка до відділення «Нова пошта» за тарифами перевізника.

 

Розрахувати вартість доставки та послуги післяплати «Нової Пошти» можна тут: ФОРМА РОЗРАХУНКУ

Форма оплати: готівкова при отриманні (накладний платіж); на сайті: через Приват24 (Увага! Відповідно до тарифів банку, з платежів зроблених після 16:30, стягується додаткова комісія 0,2% від суми платежу) або онлайн-оплата кредитною карткою (надсилання здійснюється після підтвердження оплати замовлення); банківським переказом на розрахунковий рахунок (обов'язково наявність банківської квитанції або іншого документа, що підтверджує оплату; відправка здійснюється після підтвердження оплати замовлення).

Можлива доставка великогабаритних товарів.

За тривале зберігання замовлень пошта може стягувати додаткову оплату.

 

Оплата банківським переказом

Замовлення, після його оформлення, можна сплатити у будь-якому банку.

Шановні покупці! Щоб уникнути непорозумінь, просимо Вас не оплачувати замовлення, не переконавшись, що воно повністю сформоване.

Термін зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок становить 1-2 робочих дня.

До моменту надходження сплати ми не резервуємо на складі товари замовлення.

 

Комісійний збір банку за переказ коштів не входить у вартість замовлення і може бути утримано понад суму платежу.

 

 

 

Для отримання замовлення:

Обов'язково вкажіть повну інформацію: індекс, адресу, прізвище, ім'я та по батькові. Якщо ви мешкаєте у приватному будинку, вкажіть замість номера квартири: Част. будинок

Обов'язково вкажіть спосіб доставки, а також контактні телефони з кодами міжміського зв'язку, за якими можна з Вами зв'язатися за необхідності уточнення питань на Ваше замовлення.

Після обробки замовлення, Ви отримаєте електронною поштою повідомлення, що включає вартість замовлення і приблизну вартість його доставки (вартість пересилки розраховується, крім тих випадків, коли є товари "під замовлення" і вартість доставки розраховується пізніше, при отриманні товару за фактичною вагою) . До отримання повідомлення про обробку замовлення, оплату провадити не слід.

У разі передоплати замовлення буде виконано після отримання переказу. Ви отримаєте електронною поштою повідомлення про відправлення замовлення.

Якщо Ви сплатили замовлення, але кошти не були зараховані у зазначені терміни, а також у разі труднощів, будь ласка, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом:

за телефоном: +38 (044) 255-11-12

електронною поштою: lavka@lavra.com

 

Мінімальної суми замовлення немає.

Замовлення відправляються по мірі комплектації протягом 1-3 днів.

Повернення товару не передбачено.

У разі зміни цін виробником ціни на замовлення можуть трохи коригуватися.
Фотографії товарів, розміщених на сайті, можуть відрізнятися від товарів у продажу.

Кількість товару обмежена.

Товар освячений священнослужителями Києво-Печерської Лаври

Дні відправлення товару: вівторок, середа, четвер – ранок; п'ятниця – вечір.

Шановні клієнти у зв'язку з великою кількістю замовлень заявки оформляються в порядку черги.

Якщо протягом 5 днів після надсилання повідомлення про формування Вашого замовлення, не буде отримано підтвердження оплати – замовлення буде анульовано та розформовано. Якщо Ви збираєтеся сплатити рахунок, термін дії якого минув, необхідно зв'язатися з нами для уточнення наявності товару на складі.